Startuje program „Praca dla Młodych”

100 tysięcy nowych miejsc pracy dla młodych powstanie dzięki programowi „Praca dla Młodych“, przygotowanego przez PSL. Start już 1 stycznia 2016 r. Polska jest w Unii Europejskiej wiceliderem spadku bezrobocia wśród ludzi młodych. Przed nami są jedynie Niemcy. Jednak mimo poprawy sytuacji na rynku pracy, zatrudnienia wciąż nie ma ponad pół miliona młodych Polaków.

 Z myślą o nich PSL przygotował program „Praca dla Młodych“. – Nasz program to realna szansa dla tysięcy młodych Polaków na znalezienie pracy. Realna i bardzo konkretna, w przeciwieństwie do mglistych obietnic naszych politycznych konkurentów – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL.

Czytaj więcej...

Kosiniakowe. Kto otrzyma 1000 zł przez rok na dziecko?


Już od nowego roku wszyscy rodzice, którzy nie mogą skorzystać z urlopów rodzicielskich, dostaną przez rok 1000 zł miesięcznie. Kto je otrzyma i od kiedy? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Czytaj więcej...

ŻEGNAMY NASZEGO KOLEGĘ

Odszedł od nas nasz Kolega Janusz Frykowski

26 listopada 2015 r. odszedł od nas nasz serdeczny Kolega Janusz Frykowski, członek Zarządu Wojewódzkiego PSL w Lublinie, Wiceprezes Zarządu Powiatowego PSL w Tomaszowie Lubelskim, Prezes Zarządu Miejsko - Gminnego PSL oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.
Pragniemy złożyć rodzinie Janusza najszczersze wyrazy współczucia.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Władysław Kosiniak-Kamysz przewodniczącym Klubu Poselskiego PSL

Dziś ( 12.11.2015 ) w Sejmie odbyło się pierwsze posiedzenie Klubu Parlamentarnego PSL. Parlamentarzyści zdecydowali o składzie prezydium klubu. Przewodniczącym został Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje